Pershkrimi i Prones

Disponojmë Ambjent për shitje
Ambjenti ndodhet në zonën e Don Boskos, në rezidencen Paralel Living rrugë kryesore

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe: 161.86m2
• 2 Tualete
• Bosh
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO46
Lloji Studio
Statusi In project
Tualetet 2
Website Views 38
Sip. e brendshme 162 m2
Sip. Totale 162 m2
Sip. Toke 162 m2

Karakteristikat

Hospital