Pershkrimi i Prones

Disponojmë Ambjent për shitje
Ambjenti ndodhet në zonën e Don Boskos, në rezidencen Paralel Living rrugë kryesore

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe: 93.5m2
• Tualete
• Bosh
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO47
Lloji Apartment
Statusi New
Tualetet 2
Website Views 50
Sip. e brendshme 94 m2
Sip. Toke 94 m2

Karakteristikat