Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës Re, 2+1+2 in Green City complex, Tiranë

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 110 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• E mobiluar dhe Investuar
• Me ashensor
• Me certifikatë Pronësie
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO49
Lloji Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 48
Sip. Totale 110 m2
Sip. Toke 110 m2
Kati 3

Karakteristikat

Air Conditioning