Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit Pranë Vilës L

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 87.8 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh Fazë Grope
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Posti Parkimit i Detyrueshem me cmim Extra

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO59
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 42
Sip. e brendshme 74.5 m2
Sip. Totale 87.8 m2
Sip. Toke 87.8 m2
Kati 7