Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit Pranë Vilës L

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Siperfaqe: 66 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh Fazë Grope
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Posti Parkimit i Detyrueshem me cmim Extra

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO61
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 62
Sip. e brendshme 56 m2
Sip. Totale 66 m2
Sip. Toke 66 m2
Kati 1