Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit Pranë Vilës L

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Siperfaqe: 99.1 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhomë gjumi.
• 2 Tualet
• Ballkon
• Bosh Fazë Grope
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Posti Parkimit i Detyrueshem me cmim Extra
Ofron Mundësi Pagese me Këste

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO62
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 63
Sip. e brendshme 84 m2
Sip. Totale 99 m2
Sip. Toke 99 m2
Kati 1