Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 3+1+2+P+Depo për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Liqenit, rruga Peti

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon i Bollshëm
• I mobiluar dhe investuar deri në detaje
• Me ashensor ( të con deri në -1 )
• Posti Parkimit i Perfshire

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO63
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 156

Karakteristikat

Air Conditioning
View to Lake