Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën Laprakes, rruga Dritan Hoxha Kompleksi Li Mem Aura

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 109.4 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO66
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 49
Sip. e brendshme 91.9 m2
Sip. Totale 109.4 m2
Sip. Toke 109.4 m2
Kati 2