Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën Yzberishtit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 110 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO67
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 61
Sip. e brendshme 99 m2
Sip. Totale 110 m2
Sip. Toke 110 m2
Kati 7