Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën Astirit, tek Shinjetari

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1 Banim
• Siperfaqe: 111 m2
• Siperfaqe: 102 m2 Neto

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• I Mobiluar
• Me ashensor
• Mundesi Kreditimi
• Me Hipoteke

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO68
Lloji Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 101
Sip. e brendshme 102 m2
Sip. Totale 111 m2
Sip. Toke 111 m2
Kati 1

Karakteristikat