Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Xhamllikut, rruga Hoxha Tahsim

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 50 m2
• Lindje- Perendim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• E mobiluar
• E pajiusur me dy kondicioner

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO69
Lloji Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 70
Sip. Totale 50 m2
Sip. Toke 50 m2
Kati 3

Karakteristikat

Air Conditioning