Pershkrimi i Prones

Apartament 2+1 për shitje
Apartamenti ndodhet prane bulevardit te rri, ne nje prej rezidencave me te reja te zones, e cila zhvillohet nga nje prej ndertuesve me serjoze dhe me te mire ne Tirane, Gener 2.

Informacion mbi apartamentin:
* Kati 4 banim
* Sipërfaqe:116.02 m2 (bruto)
* Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
* Salloni ndenje
* Ambient gatimi
* 2 Dhoma Gjumi
* 2 Tualete
* 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
* Fazë Përfundimtare.
* Përfundon në Dhjetor 2024.
* Me ashensor
* Fasadë e ventiluar.

Për ta vizituar na kontaktoni

Detajet e Prones

Referenca: PRO70
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 90
Sip. e brendshme 102.80 m2
Sip. Totale 116.02 m2
Sip. Toke 116.02 m2
Kati 4