Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për qera Per zyra
Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit Tek Kompleks square 21

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• Siperfaqe: 116 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO71
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 81
Sip. Totale 116 m2
Sip. Toke 116 m2
Kati 8

Karakteristikat

Air Conditioning