Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën Yzberishtit mbrapa Fabrikës Miellit

Informacion mbi apartamentin:
* Kati 6
* Siperfaqe: 72.89m2

Organizimi i brendshëm:
* Salloni dhe Ambienti gatimit.
* 1 Dhoma gjumi.
* 1 Tualet
* Ballkon
* Bosh
* Me ashensor
* Hidrosanitare Inkaso
* Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO72
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 88
Sip. e brendshme 63 m2
Sip. Totale 73 m2
Sip. Toke 73 m2