Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1+2 për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit, pranë nela 5

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 109.8 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• E mobiluar
• Me ashensor
Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO76
Lloji Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 50
Sip. e brendshme 109.8 m2
Kati 7