Pershkrimi i Prones

Disponojmë Ambjent për qera.
Ambjenti ndodhet në zonën e Astirit, prane santana longe

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe: 52 m2

Organizimi i brendshëm:
• Tualete
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO78
Lloji Shop
Statusi Used
Website Views 47
Sip. e brendshme 52 m2
Sip. Totale 52 m2