Pershkrimi i Prones

Disponojmë Biznes për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën Astirit, prane Kronos Bar

Informacion mbi apartamentin:
Kati 0 Banim
I investuar dhe ne gjendje pune aktualisht

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO79
Lloji Shop
Statusi Used
Website Views 159