Jepet me qera Apartamenti 2+1 – Komuna e Parisit

1.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme
Luxury

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 28 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 95.00 m2

Përshkrimi i pronës

Jepet me qera, Apartament 2+1.

Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë. Prane Kika 1

✓ Sipërfaqe totale: 95 m2

✓ Kati: 5.

✓ Ndërtim i ri.

✓ Kubaturë e rregullt & ndricim natyral.

Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21893
Çmimi: 1.000 €
Madhësia e pronës: 95.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 95.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

420 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA