Jepet Me Qera Apartamenti 2+1+2+Verandë – Pranë Stadiumit Air Albania

2.000 €
blloku, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme
Luxury

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 1 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1+2+verandë për qera.
Apartamenti ndodhet Tek stadiumi Air Albania

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• I pa banuar më parë
• Post parkimi në -3 i përfshirë

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualet ( me dritare )
• Verandë
• E mobiluar dhe investuar deri në detaje
• Me 2 ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: blloku
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22156
Çmimi: 2.000 €
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

420 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj