Jepet me qera Apartamenti 2+1 – Grand Gallery

600 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 22 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 104.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit, tek Grand Gallery 

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Siperfaqe: 104 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• Dhoma gjumi.
• Tualete 
• Ballkon
• Investuar 
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21850
Çmimi: 600 €
Madhësia e pronës: 104.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 104.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Ari Toska

Konsulet imobilar

Similar Listings

420 €
Apartamente
E Disponueshme
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme
Luxury
400 €
Apartamente
E Disponueshme

Krahasoni Listimet

ANDI XHEKA