LUXURY APARTAMENT PËR SHITJE – GREEN COAST PALACE

500.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme
Ekskluzive
Luxury

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 22 Mars, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 111.10 m2

Përshkrimi i pronës

LUXURY APARTAMENT PËR SHITJE GREEN COAST PALACE

Green Coast Resort & Residences, destinacioni i ri premium në Mesdhe gjendet në Palasë, një prej vendeve më të bukura të bregdetit shqiptar me një pamje mahnitëse nga deti Jon. Ky destinacion rrethohet nga shumë pika turistike, historike dhe natyrore që vlejnë për t’u vizituar falë aspekteve dhe traditave të veçanta që përcjellin.

Informacion mbi apartamentin :
Shitet Apartamenti 2+1 + Oborr + Parkim
Vija e vilës nr 3
Kati 2

Detaje :
111.1 m2 neto ( Apartamenti )
55.5 m2 truall
14.9 m2 garazhd
Shitet totalisht i investuar sic është dhe në video
Me certifikatë Pronësie

Qyteti: ,
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21855
Çmimi: 500.000 €
Madhësia e pronës: 111.10 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 111.10 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA