Shiten Apartamente 3+1 – Akses Tirana

153.600 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 27 Shkurt, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 128.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartamente 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes se re  Akses Tirana, Rruga 29 Nentori

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5,6,7,8
• Siperfaqe: 128 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete 
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

 • Hidrosanitare Inkaso

• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

1200 Euro/m2

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21859
Çmimi: 153.600 €
Madhësia e pronës: 128.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 128.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 3
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka