Shitet Apartament 1+1 – Xhamlliku

112.350 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 5 Shkurt, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 74.90 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Xhamllikurt, pranë karburant kastratit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Siperfaqe: 74.9 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

1500 Euro/m2


Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21694
Çmimi: 112.350 €
Madhësia e pronës: 74.90 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 74.90 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu