Shitet Apartament 2+1 – Kompleksi Novus, Bulevardi I ri

146.340 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 1 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 81.30 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Kompleks Elitar me vendodhje në Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendrës. Rruga “Karl Gega”, Bulevardi i Ri, Tiranë

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe: 81.3 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
•Faze Tulle
•Veri Lindje

Avantazhet e projektit jane:
Fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini,
Izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik,
Dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham,
Planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë,
Rifiniturat e brëndshme shumë cilësore,
Siguri dhe mirëmbajtje 24 orë,
Pjesë rekreative në brendësi të godinës.

•1800 Euro/m2 –> Firma e mban 2000 Euro/m2

Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21691
Çmimi: 146.340 €
Madhësia e pronës: 81.30 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 81.30 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Ari Toska

Konsulet imobilar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka