Shitet Apartament 2+1 – Kamëz

72.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 21 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 97.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Kamzës tek Rrethi i ullirit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Siperfaqe: 97 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet 
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

 • Faze Suvatimi

• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21825
Çmimi: 72.000 €
Madhësia e pronës: 97.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 97.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka