Shitet Apartamenti 2+1+2 – Kompleksi Green City

195.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 14 Mars, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 110.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes se re tek Kompleksi Green City

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 110 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete ( të cilën njëra është në një nga dhomat e gjumit )
• Ballkon
• Totalisht e Investuar
• Me ashensor

• Me certifikatë Pronësie
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21839
Çmimi: 195.000 €
Madhësia e pronës: 110.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 110.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu