Shitet Apartament 2+1 – Shkolla Bashkuar

141.708 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Dhjetor, 2023
  • 1 Tualet
  • 118.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet pranë Shkollës së bashkuar,

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8 jo i fundit
• Siperfaqe: 104.59m2 + Verandë : 13.05m2
• Pallat i ri përfundon në shkurt
• Orientim veri lindje

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21424
Çmimi: 141.708 €
Madhësia e pronës: 118.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 118.00 m2
Rooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj