Shitet Apartament 3+1 – Unaza e re

129.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 30 Nëntor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 113.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 i konvertuar ne 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Astir, pranë vilës L

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 113,0 m2 Bruto
• Orjentimi jug perendim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• I mobiluar
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21336
Çmimi: 129.000 €
Madhësia e pronës: 113.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 113.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 3
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka