Shitet Apartament 2+1 – Univers City

106.009 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 135.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Kompleksin Univers City

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• Siperfaqe:135,91m2

Organizimii brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 2 Balkone
• Bosh
• Me ashensor
• Faze Tulle gati në përfundim

Cilesimete tjera:
• Mundesi zgjedhe ne kate dhe planimetri
• Vetrata termike dopio xham
• Parket,pllakte sispas zgjedhjes se klientit
• Fasade e ventiluar

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21445
Çmimi: 106.009 €
Madhësia e pronës: 135.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 135.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka