Shitet Apartamenti 1+1 – Rruga Barrikadave

188.904 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

 • Përditësuar më:
 • 18 Prill, 2024
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 78.71 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në rrugën e Barrikadave

Informacion mbi apartamentin:

 • Kati 3
 • Siperfaqe: 78.71 m2

Organizimi i brendshëm:

 • Salloni dhe Ambienti gatimit.
 • 1 Dhoma gjumi.
 • 1 Tualete
 • Ballkon
 • Bosh
 • Me ashensor
 • Hidrosanitare Inkaso
 • Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: rruga barrikadave
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22334
Çmimi: 188.904 €
Madhësia e pronës: 78.71 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 78.71 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska