Shitet Apartament 3+1- Bulevardi I Ri

218.960 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 16 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 156.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Bulevardit Të Ri

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Siperfaqe: 156,4 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• Bosh
• Me ashensor
• I lehtë i konvertueshëm Në Ap 2+1 dhe 1+1
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: bulevardi i ri
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22323
Çmimi: 218.960 €
Madhësia e pronës: 156.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 156.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Ari Toska

Konsulet imobilar

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu