Shitet Apartamenti 2+1 – Bulevardi I Ri

179.340 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 16 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 128.10 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Bulevardit Të Ri

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 9
• Siperfaqe: 128.1 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

• I lehtë i konvertueshëm Në 2 Apartamente 1+1
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: bulevardi i ri
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22318
Çmimi: 179.340 €
Madhësia e pronës: 128.10 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 128.10 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska