Shitet Apartamenti 1+1 – Kompleksi Akses Tirana

87.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 23 Prill, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 65.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës Re, Kompleksi Akses Tirana

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe: 65 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: Astir
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22383
Çmimi: 87.000 €
Madhësia e pronës: 65.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 65.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj