Shitet Apartamenti 1+1 – Elbavo Bulevardi I Ri

124.688 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 22 Prill, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 77.93 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Bulevardit të Ri

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4
•Orientim Jug

• Sipërfaqe 77.93 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh Fazë Përfundimi
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: bulevardi ri
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22376
Çmimi: 124.688 €
Madhësia e pronës: 77.93 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 77.93 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu