Shitet Apartamenti 2+1 – Astir, Eja Studio

135.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 9 Maj, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 116.60 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit pranë Eja Studio

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4
• Siperfaqe 116.6 m2 • Lindje- Jug – Perëndim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• E mobiluar dhe investuar
• Me ashensor

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: Astir
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22364
Çmimi: 135.000 €
Madhësia e pronës: 116.60 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 116.60 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj