Shitet Apartamenti 2+1 – Astir, pranë Vila L II

136.045 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 30 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 102.29 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet Tek Vila L 2

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 9
• Siperfaqe: 102.29 m2
• Orjentimi Jug Perëndim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  2 Dhoma gjumi.
• Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: Astir
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22310
Çmimi: 136.045 €
Madhësia e pronës: 102.29 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 102.29 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka