Shitet Apartamenti 2+1 – Bulevardi i ri

123.685 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 27 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 85.30 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.

Apartamenti ndodhet në zonën e Bulevardit te ri (Ndregjoni)

Informacion mbi apartamentin:

• Kati 10

• Siperfaqe: 85.3 m2

Organizimi i brendshëm:

• Salloni dhe Ambienti gatimit.

• 2 Dhoma gjumi.

• 1 Tualete

• 1 Ballkon

• Bosh

• Me ashensor

• Hidrosanitare Inkaso

• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

1450Euro/m2 

Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21870
Çmimi: 123.685 €
Madhësia e pronës: 85.30 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 85.30 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka