Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi Aura

183.820 €
rruga dritan hoxha, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 2 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 131.30 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Laprakes, rruga Dritan Hoxha, Kompleksi Aura

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 131.3 m2
• Orientim Perendim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

1400 Euro/m2

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: rruga dritan hoxha
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22184
Çmimi: 183.820 €
Madhësia e pronës: 131.30 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 131.30 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska