Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 3+1 për shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e 5 Majit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 119.3 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO80
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 54
Sip. e brendshme 101 m2
Sip. Totale 119 m2
Sip. Toke 119 m2