Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e 5 Majit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 99.10 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO81
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 67
Sip. e brendshme 83.9 m2
Sip. Totale 99.10 m2
Sip. Toke 99.10 m2
Kati 7