Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boscos Kompleks i ri

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 107.2 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë Grope
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO83
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 32
Sip. e brendshme 90 m2
Sip. Totale 107 m2
Sip. Toke 107 m2
Kati 2