Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boscos

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 187.8 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualet
• Verande
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë Grope
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Ofron mundesi pagese me Keste

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO86
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Website Views 41
Sip. e brendshme 128 m2
Sip. Totale 188 m2
Sip. Toke 188 m2
Kati 7