Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boscos

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe: 118.6 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë Grope
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Ofron mundesi pagese me keste

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO85
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 31
Sip. e brendshme 99.7 m2
Sip. Totale 118.6 m2
Sip. Toke 118.6 m2
Kati 6