Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Univers City

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 91.45 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhomë gjumi
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Ofron mundesi pagese me 2 Keste

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO92
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 43
Sip. e brendshme 77.70 m2
Sip. Totale 91.45 m2
Sip. Toke 91.45 m2
Kati 2