Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në rrugën e Barrikadave

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 98.87 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO22
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 71
Sip. e brendshme 82 m2
Sip. Totale 89.87 m2
Sip. Toke 89.87 m2
Kati 3

Karakteristikat