Pershkrimi i Prones

Disponojmë Ambjent Zyra për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Don Boskos, tek Kompleksi Paralel Living

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe Totale : 209.71 m2
• Siperfaqe Zyre : 188.93 m2
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO44
Lloji Office
Statusi In project
Website Views 63
Sip. e brendshme 189 m2
Sip. Totale 210 m2
Sip. Toke 210 m2