Pershkrimi i Prones

Disponojmë Ambjent Zyra për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Don Boskos, tek Kompleksi Paralel Living

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe Totale : 296.37 m2
• Siperfaqe Zyre : 267 m2
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO45
Lloji Office
Statusi In project
Website Views 48
Sip. e brendshme 267 m2
Sip. Totale 296 m2
Sip. Toke 296 m2

Karakteristikat

Hospital