Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Univers City

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4
• Siperfaqe: 56.41 m2
• E Perfunduar

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO13
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 54
Sip. e brendshme 48 m2
Sip. Toke 56 m2
Kati 4

Karakteristikat

Shopping Center

skyline.property_location