Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boscos Pranë Vizion Plusit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 67.0 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO19
Lloji Apartment
Statusi In project
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 41
Sip. e brendshme 58 m2
Sip. Totale 67 m2
Sip. Toke 67 m2