Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit tek Tirana Entry II

Informacion mbi apartamentin:
Kati 3
Siperfaqe: 94m2
Organizimi i brendshëm:

Salloni dhe Ambienti gatimit.
2 Dhoma gjumi.
2 Tualete
Ballkon
Bosh
Me ashensor
Hidrosanitare Inkaso
Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO32
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Website Views 81
Sip. e brendshme 80 m2
Sip. Totale 94 m2
Sip. Toke 94 m2
Kati 3

Karakteristikat